UITSLAGEN  LANDELIJKE  PISTOOLCOMPETITIE

Lucht Pistool Heren
H-Klasse                      
Pl. knsa # Naam ver code Ver Naam M/V 1 2 3 4 5 Tot Gem
1 59239 Castelein, S.J. 2880 SSV Toxotes H 570 580 583 572 573 2878 575,6
2 35718 Michiels, L.G.M.    8890 SV 'T HEIKE  H 562 572 564 563 542 2803 560,6
3 173370 Heyliger, M.R. 2410 SV POSTSCHUTTERS '63  H 562 562 559 552 549 2784 556,8
4 77444 Verhoeven O.J.G. 2410 SV POSTSCHUTTERS '63  H 544 546 552 555 549 2746 549,2
5 151956 Grutters, B.M.C.    8320 SV GENNEP  H 525 562 543 554 561 2745 549,0
6 86104 Zuijlen, S. van   2540 SC Generaal-Joubert H 549 528 556 544 532 2709 541,8
7 105775 Brink, E.J.    6020 SV SCHAARSBERGEN  H 549 538 542 535 543 2707 541,4
8 186944 Garcia Lorenzo, R. 1850 SV A.S.S.V.  H 525 546 546 545 531 2693 538,6
9 140704 Hermsen, J.D.A. 2410 SV POSTSCHUTTERS '63  H 515 532 556 535 548 2686 537,2
10 181263 Gerrits, M.M.C. 8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 533 544 547 530 528 2682 536,4
11 29394 Weiland, M.P. 1160 SV De Vrijheid-Edam  H 536 523 548 539 534 2680 536,0
12 175313 Vries, G.C.J. de 7100 SV OP DE KORREL - BEMMEL  H 537 544 517 542 538 2678 535,6
13 113008 Bommel, T. van 8890 SV 'T HEIKE  H 525 528 532 531 532 2648 529,6
14 59913 Verhoeven, J.L.    8820 SV Zeldenroos H 533 535 529 517 528 2642 528,4
15 117370 Leeuwen, B.F. van   4560 LSV Willem Tell H 526 526 528 534 525 2639 527,8
16 66951 Martens, J. 8890 SV 'T HEIKE  H 535 521 531 516 532 2635 527,0
A-Klasse                      
Pl. knsa # Naam ver code Ver Naam M/V 1 2 3 4 5 Tot Gem
1 187588 Vlasblom, N. 7100 SV OP DE KORREL - BEMMEL  H 528 520 531 533 538 2650 530,0
2 137327 Petrov, D. 1150 SV De Wieringermeer H 524 523 537 538 522 2644 528,8
3 151412 Dijkstra, A.H.    4560 LSV Willem Tell H 523 536 517 541 526 2643 528,6
4 45457 Graaf, A. van der 2410 SV POSTSCHUTTERS '63  H 521 521 537 501 528 2608 521,6
5 179950 Verbruggen, J.F.G. 8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 523 516 524 521 516 2600 520,0
6 86449 Huizer, H.J.M.    2880 SSV Toxotes H 524 517 505 529 520 2595 519,0
7 105884 Jaegermann, W.J.G.    6020 SV SCHAARSBERGEN  H 530 508 509 512 515 2574 514,8
8 187317 Rog, D.F.A.G. 7250 SSV Schietcollege Prins Alexander  H 493 512 520 523 513 2561 512,2
9 123726 Flipse, H.A. 7250 SSV Schietcollege Prins Alexander  H 508 509 506 520 517 2560 512,0
10 190970 Steur, J. 1160 SV De Vrijheid-Edam  H 509 515 527 464 487 2502 500,4
11 92920 Hul, C. van den  5490 SV De Korrel - Emmeloord  H 476 496 483 469 493 2417 483,4
B-Klasse                      
Pl. knsa # Naam ver code Ver Naam   1 2 3 4 5 Tot Gem.
1 41329 Hoving, J.J. 5490 SV De Korrel - Emmeloord  H 511 516 490 479 479 2475 495,0
2 186338 Gooiker, R.F. 8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 497 498 502 489 483 2469 493,8
3 159320 Ven, L.P.J. van de  8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 488 490 474 499 510 2461 492,2
4 187102 Hout, P.G.J.C. van 8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 503 497 515 480 464 2459 491,8
5 191267 Pelt, T. van 2880 SSV Toxotes H 450 487 495 505 462 2399 479,8
6 176769 Bonestroo, K. 6060 SV Burgerwacht H 480 477 474 478 467 2376 475,2
7 137938 Jaspers, W.J.E. 3550 SV Tref H 470 475 469 470 475 2359 471,8
8 189101 Slaats, P. 8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 455 476 424 497 479 2331 466,2
9 192496 Kuyk, J. van 2880 SSV Toxotes H 418 396 453 429 425 2121 424,2

 

 

 

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

 

 

Uitslagen:                                                      

►► Luchtpistool Dames         

►► Luchtpistool Junioren        

►► Luchtpistool Veteranen     

►► Luchtpistool  Opgelegd      

►► Klein Kaliber Pistool         

►► Meesterkaart Licht

 

 

◄◄ index landelijke postcompetitie

◄◄ startpagina

◄◄ Overzicht/rondgang pagina