UITSLAGEN  LANDELIJKE  PISTOOLCOMPETITIE

 

Lucht Pistool Veteranen
Dames H-Klasse                    
Pl. knsa # Naam ver code Ver Naam M/V 1 2 3 4 5 Tot Gem
1 56382 Koenen, M.C.    8770 SV DOELBEWUST-UDEN  D 363 372 371 366 366 1838 367,6
2 129665 Jaspers van Dijk, I.M.A.    3550 SV Tref D 341 330 333 330 328 1662 332,4
Heren H-Klasse                    
Pl. knsa # Naam ver code Ver Naam M/V 1 2 3 4 5 Tot Gem
1 30506 Seuren, P.J.    8890 SV 'T HEIKE  H 359 357 368 367 362 1813 362,6
2 30818 Tholen, J.A.H.    8890 SV 'T HEIKE  H 364 356 360 364 367 1811 362,2
3 161032 Heertje, D.L.    2880 SSV Toxotes H 364 360 362 359 363 1808 361,6
4 189125 Borgstein, P. 2550 SV O.K.K.  H 368 351 357 342 353 1771 354,2
5 36588 Meijer, E.R.O.    8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 355 352 353 346 357 1763 352,6
6 155509 Aardoom, W.F.    2680 SV De Vrijheid-Strijen  H 353 349 351 343 358 1754 350,8
7 57242 Bogaart, G.P.M. van de  8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 345 341 355 345 349 1735 347,0
8 31119 Scheuter, H. 7250 SSV Schietcollege Prins Alexander  H 364 339 336 343 341 1723 344,6
9 139722 Vree, J.H. de   2540 SC Generaal-Joubert H 347 350 336 328 362 1723 344,6
10 200003 Pardoel, T. 7100 SV OP DE KORREL - BEMMEL  H 342 339 355 341 327 1704 340,8
11 61571 Oosterbaan, A.F.    8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 330 342 343 351 317 1683 336,6
12 169934 Schonenberg, G.H.M.    8320 SV GENNEP  H 342 330 345 326 339 1682 336,4
13 125268 Paassen, W.J.M. van   8820 SV Zeldenroos H 349 327 317 335 315 1643 328,6
14 160559 Stiekema, F.E.M.    7250 SSV Schietcollege Prins Alexander  H 330 329 331 315 331 1636 327,2
15 93730 Bokhoven, G.J.W. 8890 SV 'T HEIKE  H 315 336 328 315 336 1630 326,0
Heren A-Klasse                    
Pl. knsa # Naam ver code Ver Naam M/V 1 2 3 4 5 Tot Gem
1 75063 Schut, T.W. 6060 SV Burgerwacht H 353 346 355 355 339 1748 349,6
2 161417 Sukkel, R.    6060 SV Burgerwacht H 333 331 331 346 333 1674 334,8
3 147185 Moll, E.M.H.    2880 SSV Toxotes H 343 312 324 343 349 1671 334,2
4 59912 Dekker, J.J. 6060 SV Burgerwacht H 336 327 330 337 336 1666 333,2
5 155958 Klaasing, J.    8004 SV SINT HUBERTUS  H 338 328 328 339 327 1660 332,0
6 24499 Spinder, T    4030 SV De Vrijheid-Leeuwarden  H 339 334 332 327 325 1657 331,4
7 174158 Smits, J.A.A.M. 8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 329 338 306 336 345 1654 330,8
8 19402 Foppen, J.    6140 SV BAS.  H 324 320 332 334 344 1654 330,8
9 168682 Kooij, H.    7100 SV OP DE KORREL - BEMMEL  H 319 326 348 331 308 1632 326,4
10 79898 Joosse, J.M.    2880 SSV Toxotes H 326 314 304 320 333 1597 319,4
11 19985 Gussinklo, D.J.    7250 SSV Schietcollege Prins Alexander  H 310 314 341 309 301 1575 315,0
12 24165 Ojen, C. van 6140 SV BAS.  H 314 312 286 297 311 1520 304,0
13 154345 Remmerswaal, R.J. 2880 SSV Toxotes H 314 310 294 305 296 1519 303,8
14 41330 Veen, D. van   5490 SV De Korrel - Emmeloord  H 289 302 322 301 294 1508 301,6
15 41519 Spierings, M.M.A.J. 8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 291 260 276 297 298 1422 284,4
16 90743 Snel, A. 4560 LSV Willem Tell H 275 272 271 278 259 1355 271,0
17 132785 Meijer, R.    8770 SV DOELBEWUST-UDEN  H 241 260 265 235 275 1276 255,2

 

 

 

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

 

 

 

Uitslagen:                                                      

►► Luchtpistool Dames         

►► Luchtpistool Heren           

►► Luchtpistool Junioren        

►► Luchtpistool  Opgelegd      

►► Klein Kaliber Pistool         

►► Meesterkaart Licht

 

 

◄◄ index landelijke postcompetitie

◄◄ startpagina

◄◄ Overzicht/rondgang pagina