Landelijk Klasse Kampioenschap 2019
Org.: sv Op de Korrel        
Schietbaan: Bemmel Datum: 24 mei t/m 2 juni 2019  
                 
    junioren C:        
1 192763 Hulsman, Thijn 2550 SV O.K.K.  1 315 Q - LKK  
                 
    junioren B:        
1 179531 Siebelink, Yannick 7410 SV SIJS  2 355 LKK  
2 187176 Baardemans, Chiméne 1190 SV De Vrijheid Haarlem 2 337 Q  
3 178789 Peeters, Yur 8983 B.S.V. de Snor  3 333    
4 193468 Maas, Revelino 8122 SV Doeltreffers  1 330    
5 185726 Jonk, Jerry 1160 SV De Vrijheid Edam 7 312    
6 193310 Boer, Huub de 1160 SV De Vrijheid Edam 0 290 Q  
7 192466 Kronenburg, Verony 1160 SV De Vrijheid Edam 1 279 Q  
8 192898 Velde, Oliver van de 2550 SV O.K.K.  2 260    
                 
    junioren A Dames:            
1 186502 Kwakman, N.D.A.A. 1160 SV De Vrijheid Edam 0 449 LKK  
                 
    junioren A Heren:            
1 190551 Dooremalen, A.R. van  6530 SV de Linge  12 548 LKK  
2 187123 Dijk, N. van 5450 SSV ons Genoegen  6 539    
3 177650 Marrewijk, T.R. van 2550 SV O.K.K.  8 530    
4 183355 Boer, B. de 1160 SV De Vrijheid Edam 6 506    
5 186883 Voshart, M.J. 4870 SV Emmen 2000  4 492    
6 176775 Cornet, A. 5480 SV Genemuiden  0 484    
7 170061 Bockel, G. van 1160 SV De Vrijheid Edam 1 461    
                 
    Senioren Dames:            
    Klasse H            
1 177384 Scheper, R. 5130 SSV Op de Korrel  9 551 LKK  
2 183309 Nijhof, L. 2090 SV het Trefpunt  7 550    
3 163242 Hövelings, L.H.G.    8600 SV de Scherpschutters  10 539    
4 159105 Heij, K.E.    3550 SV Tref  3 515 Q  
5 173668 Heijdeman, M. 1160 SV De Vrijheid Edam 6 511    
6 28375 Weide, M. van der  4030 SV de Vrijheid Leeuwarden 1 508    
7 167316 Williams, A.M.    7250 SC Prins Alexander  3 507    
8 122159 Mulder-Burink, E. 5450 SSV ons Genoegen  4 504 Q  
9 129913 Fiddelers-Evers, M.A.P. 8004 SSV St. Hubertus  3 494    
10 186008 Biesbrouck, T 1160 SV De Vrijheid Edam 3 492    
11 170084 Hoogland, W.    3550 SV Tref  2 471    
12 178069 Peters, S.W.M. 6360 SV Willem Tell  1 458    
                 
    Klasse A            
1 190914 Kwakman-Schokker, G.H.M. 1160 SV De Vrijheid Edam 2 488    
2 178234 Koen-van den Broek, C.M.J. 2410 SV Postschutters '63  1 486 Q  
3 192465 Kronenburg-Grasman, P. 1160 SV De Vrijheid Edam 1 465    
4 190345 Kieboom-van Dijk, J.B.A. 1850 SV A.S.S.V.  1 449    
                 
    Senioren Heren:            
    Klasse H            
1 167875 Nooij, S.R.S.    1160 SV De Vrijheid Edam 12 573 LKK  
2 164379 Linders, B.    5020 SV Enschede & Lonneker  17 572    
3 10327 Brink, E.J.    6020 SSV Schaarsbergen  14 557    
4 80492 Aarnoudse, R.D.    9080 SV de Kloveniers  9 556    
5 167836 Rensing, G.J.    7100 SV Op de Korrel  10 553    
6 133590 Dekker, A.     5480 SV Genemuiden  10 552    
7 151956 Grutters, B.M.C.    7100 SV Op de Korrel  7 552 Q  
8 47117 Boerman, H.    7080 SV Willem Tell  9 551    
9 173370 Heyliger, M.R. 2410 SV Postschutters '63  7 549    
10 134153 Pas, B.W.M.     8983 B.S.V. de Snor  5 549    
11 147520 Willemsen, M. 7935 SV Wilhelmina  10 547    
12 24848 Hövelings, C.C.A.    8600 SV de Scherpschutters  4 546    
13 61549 Uffelen, R.E. van 2370 SV Zoetermeer  11 544    
14 85746 Rekers, A.    2570 SSV Robin Hood  5 544    
15 105775 Brink, E.J.    6020 SSV Schaarsbergen  10 543    
16 175313 Vries, G.C.J. de 7100 SV Op de Korrel  3 538 Q  
17 186944 Garcia Lorenzo, R. 1850 SV A.S.S.V.  6 537    
18 42354 Graat, H.R.    8320 SV Gennep  5 535    
19 108112 Riethof, M.J.    2090 SV het Trefpunt  8 534    
20 85953 Ingen, B.J.H.M. van 7550 SV de Korrel  8 534    
21 29394 Weiland, M.P. 1160 SV De Vrijheid Edam 5 534    
22 86280 Wijngaard, A.J. van den  2570 SSV Robin Hood  7 533    
23 140973 Remmelink, M.    7080 SV Willem Tell  3 528    
24 59239 Castelein, S.J. 2880 SV Toxotes  5 526    
25 149943 Kuijt, H.    6100 SV de Valk  6 525    
26 35182 Melick, E.J.A. van   8600 SV de Scherpschutters  5 525    
27 185293 Shoni, S. 2060 KSV Oranje Nassau  8 524    
28 168995 Beurskens, W.P.A.    8290 SV de Leuker  5 524    
29 90744 Haan, S.J. de    4560 LSV Willem Tell  10 519    
30 156368 Stavast, J.H.    4200 SSV de Tjonger  5 518    
31 185094 Böhm, R.D. 2310 SV Waddinxveen  6 516    
32 151455 Vanwolleghem, A.F. 8370 SV de Rustige Schutters  4 514    
33 164253 Kwakman, N.J. 1160 SV De Vrijheid Edam 7 508    
34 167978 Wentink, Y. 7080 SV Willem Tell  5 493    
35 191147 Bokkers, R.M. 7420 SV 'T Gouden Oog  2 490    
36 168342 Schotsman, M. 7080 SV Willem Tell  4 474    
37 183475 Koning, A.H. 1160 SV De Vrijheid Edam 1 472    
38 178079 Makkink, M.R. 4640 SSV B.L.I.J.H.A.M.  2 453    
39 155275 Rüsterholz, J.R. 2450 SV de Gouwe Schutters  0 409    
40 190141 Andringa, J. 1150 SV De Wieringermeer  0 345    
                 
    Klasse A            
1 187588 Vlasblom, N. 7100 SV Op de Korrel  11 538 Q  
2 45457 Graaf, A. van der 2410 SV Postschutters '63  8 525    
3 137327 Petrov, D. 1150 SV De Wieringermeer  9 522    
4 176173 Pen, A. 4200 SSV de Tjonger  4 522    
5 118364 Brinkman, A.    5000 SV Nieuwleusen  7 514    
6 92920 Hul, C. van den  5490 SV de Korrel  5 514    
7 130291 Foppen, I. 6360 SV Willem Tell  4 514    
8 56298 Wolters, A.H.J.G.    7100 SV Op de Korrel  2 511    
9 145151 Kasteel, M.A.J. 7935 SV Wilhelmina  3 508    
10 182423 Bielderman, M 6440 SV De Hoven  9 507    
11 105884 Jaegermann, W.J.G.    6020 SSV Schaarsbergen  3 506    
12 126612 Dijk, R. van 3090 SV Prins Hendrik  6 501    
13 151495 Kwakman, W.C.M    1160 SV De Vrijheid Edam 4 497    
14 147750 Schoenmakers, G.J.H.E.    8825 SV de Grensstreek  4 471    
                 
    Klasse B            
1 164007 Horst, C. van der  6360 SV Willem Tell  5 500    
2 95968 Pomp, H.    4640 SSV B.L.I.J.H.A.M.  1 483    
3 183648 Kruit, T. 2300 COM SV Rotterdam  1 478    
4 64600 Belt, J. van de  4060 SV Hoogeveensche  2 436    
                 
    Veteranen Dames:            
    Klasse H            
1 132471 Steijn, A.H.P.M. van der  8029 SV Brabant Schietsport  2 353 LKK  
2 86097 Dongen-Pool, J.G.J. van 4030 SV de Vrijheid Leeuwarden 2 330    
3 172477 Brünings, J. 2300 COM SV Rotterdam  4 319    
4 163716 Aan de Boer, J.M.    1160 SV De Vrijheid Edam 4 316 Q  
5 61035 Brink-Hidding, P.     6020 SSV Schaarsbergen  2 300    
6 150305 Knol, A.M.W.    1160 SV De Vrijheid Edam 2 297    
7 173784 Kamst-Molenaar, C.A.C.M. 1160 SV De Vrijheid Edam 2 234 Q  
                 
    Veteranen Heren:            
    Klasse H            
1 44338 Streng, G.J.F.    7100 SV Op de Korrel  9 374 LKK  
2 42671 Lamers, Th.J.J.    7030 SV Strijdlust  5 365    
3 161032 Heertje, D.L.    2880 SV Toxotes  6 357    
4 44321 Kreijl, A.    2090 SV het Trefpunt  4 355 Q  
5 3527 Zessen, J.G.J. van 2090 SV het Trefpunt  7 353    
6 177798 Linden, F.J.F van der 2570 SSV Robin Hood  1 353 Q  
7 113873 Kok, J.M. 9270 SSV het Markizaat  2 351 Q  
8 21375 Kragt, J.    5000 SV Nieuwleusen  3 350    
9 135375 Veenen, J.S. van   4200 SSV de Tjonger  4 348    
10 134129 Walstijn, P.W. van   5450 SSV ons Genoegen  3 348    
11 160059 Douwstra, D. 8122 SV Doeltreffers  6 345    
12 21305 Schults, H.J.    1160 SV De Vrijheid Edam 2 343    
13 32614 Bijker, J.G.    5000 SV Nieuwleusen  4 342    
14 71829 Klein Gebbink, J.C.    7550 SV de Korrel  1 342    
15 43245 Pardoel, A.G. 7100 SV Op de Korrel  4 341    
16 52741 Graaf, C.G.E. de   7030 SV Strijdlust  1 341    
17 82964 Laarman, W.C.A    1160 SV De Vrijheid Edam 2 338    
18 39190 Futselaar, A. 2450 SV de Gouwe Schutters  1 334    
19 107518 Rademaker, L.P.J.     3030 SV Baarn & Omstreken  2 331    
20 69215 Janssen, J.P.H.    7030 SV Strijdlust  2 331    
21 193304 Brzozowski, J. 2450 SV de Gouwe Schutters  3 329    
22 25293 Hilst, R. van   1410 SSV Purmerend  1 324    
23 2519 Vonder, K.    5000 SV Nieuwleusen  2 323    
                 
    Klasse A            
1 42723 Broer, R.    2780 de Doelen  2 335    
2 75063 Schut, T.W. 6060 SV Burgerwacht  3 333    
3 161417 Sukkel, R.    6060 SV Burgerwacht  3 333    
4 79898 Joosse, J.M.    2880 SV Toxotes  2 333    
5 115459 Pfaff, G.    2570 SSV Robin Hood  4 331    
6 24499 Spinder, T    4030 SV de Vrijheid Leeuwarden 2 319    
7 59912 Dekker, J.J. 6060 SV Burgerwacht  2 318    
8 147535 Steentjes, A.B.M.    1160 SV De Vrijheid Edam 0 318    
9 61501 Aan, F.    1160 SV De Vrijheid Edam 1 314    
10 37022 Pardoel, G.A.    2780 de Doelen  0 309    
11 168682 Kooij, H.    7100 SV Op de Korrel  1 307    
12 177926 Bruin, M. de 1410 SSV Purmerend  0 306    
13 155958 Klaasing, J.    8004 SSV St. Hubertus  0 301    
14 193467 Paone, G.G. 8122 SV Doeltreffers  2 296    
                 
    Opgelegd Pistool        
    junioren D            
1 190654 Kwakman, Denise 1160 SV De Vrijheid Edam 6 365 LKK  
2 190292 Adriaanse, Sam 1150 SV De Wieringermeer  5 347    
3 190653 Tol, Joep 1160 SV De Vrijheid Edam 5 341    
4 189059 Braad, Ravi 2090 SV het Trefpunt  1 283    
5 167753 Schoenmaker, Raf 8290 SV de Leuker  1 175    
                 
    Veteranen            
1 42671 Lamers, Th.J.J.    7030 SV Strijdlust  13 394 LKK  
2 52741 Graaf, C.G.E. de   7030 SV Strijdlust  13 385    
3 69215 Janssen, J.P.H.    7030 SV Strijdlust  10 385    
4 161032 Heertje, D.L.    2880 SV Toxotes  11 383    
5 112935 Janssen, G.H.F.J. 1850 SV A.S.S.V.  15 382    
6 49303 Mandemakers, J.A.    7100 SV Op de Korrel  13 382    
7 47830 Sterling, W.    5450 SSV ons Genoegen  13 380    
8 54652 Grimbergen, W.G.G.M. van 8825 SV de Grensstreek  6 378    
9 127478 Nieuwenhuijzen, P. van de 8029 SV Brabant Schietsport  11 371    
10 168682 Kooij, H.    7100 SV Op de Korrel  8 371    
11 12800 Burg, J.M. van   5490 SV de Korrel  5 367    
12 41208 Zee, E.P. van der 1850 SV A.S.S.V.  4 365    
13 14756 Oegema, P.J.    4430 Lemster Schietvereniging  2 365    
14 13923 Siem, A.G.H.    5490 SV de Korrel  2 363    
15 161239 Oosthof, J.G.    5450 SSV ons Genoegen  6 360    
16 68465 Elbrecht, L.H.    6030 SV Vrijheid Oosterbeek 8 359    
17 178928 Snijders, G 2090 SV het Trefpunt  5 346    
                 
    Ned. Kampioenschap Luchtpistool Teams 2019:      
                 
    junioren B            
                 
1 185726 Jonk, Jerry 312 1160 SV De Vrijheid Edam   881 NK  
  193310 Boer, Huub de 290          
  192466 Kronenburg, Verony 279          
                 
    junioren A Heren            
                 
1 183355 Boer, B. de 506 1160 SV De Vrijheid Edam   1416 NK  
  170061 Bockel, G. van 461          
  186502 Kwakman, N.D.A.A. 449          
                 
    Dames:            
                 
1 173668 Heijdeman, M. 511 1160 SV De Vrijheid Edam   1491 NK NNR
  186008 Biesbrouck, T 492          
  190914 Kwakman-Schokker, G.H.M. 488          
                 
    Heren:            
                 
1 167836 Rensing, G.J.    553 7100 SV Op de Korrel    1643 NK  
  151956 Grutters, B.M.C.    552          
  175313 Vries, G.C.J. de 538          
                 
2 167875 Nooij, S.R.S.    573 1160 SV De Vrijheid Edam   1615    
  29394 Weiland, M.P. 534          
  164253 Kwakman, N.J. 508          
                 
3 24848 Hövelings, C.C.A.    546 8600 SV de Scherpschutters    1610    
  163242 Hövelings, L.H.G.    539          
  35182 Melick, E.J.A. van   525          
                 
4 10327 Brink, E.J.    557 6020 SSV Schaarsbergen    1606    
  105775 Brink, E.J.    543          
  105884 Jaegermann, W.J.G.    506          
                 
5 47117 Boerman, H.    551 7080 SV Willem Tell    1572    
  140973 Remmelink, M.    528          
  167978 Wentink, Y. 493          
                 
6 151495 Kwakman, W.C.M    497 1160 SV De Vrijheid Edam   1438    
  183475 Koning, A.H. 472          
  61501 Aan, F.    469          
                 
    Veteranen Dames            
                 
1 163716 Aan de Boer, J.M.    316 1160 SV De Vrijheid Edam   847 NK NNR
  150305 Knol, A.M.W.    297          
  173784 Kamst-Molenaar, C.A.C.M. 234          
                 
    Veteranen Heren            
                 
1 108112 Riethof, M.J.    360 2090 SV het Trefpunt    1068 NK  
  44321 Kreijl, A.    355          
  3527 Zessen, J.G.J. van 353          
                 
2 42671 Lamers, Th.J.J.    365 7030 SV Strijdlust    1037    
  52741 Graaf, C.G.E. de   341          
  69215 Janssen, J.P.H.    331          
                 
3 44338 Streng, G.J.F.    374 7100 SV Op de Korrel    1022    
  43245 Pardoel, A.G. 341          
  168682 Kooij, H.    307          
                 
4 21375 Kragt, J.    350 5000 SV Nieuwleusen    1015    
  32614 Bijker, J.G.    342          
  2519 Vonder, K.    323          
                 
5 21305 Schults, H.J.    343 1160 SV De Vrijheid Edam   999    
  82964 Laarman, W.C.A    338          
  147535 Steentjes, A.B.M.    318          
                 
6 75063 Schut, T.W. 333 6060 SV Burgerwacht    984    
  161417 Sukkel, R.    333          
  59912 Dekker, J.J. 318          
                 

 

 

 

Uitslagen van:

► Action Shooting

► Klein Kaliber Pistool

► Landeijke Klasse Kampioenschap

► Luchtdrukwapens

► Luchtpistool Opgelegd

► Luchtpistool 5 schots duel

► Meesterkaart licht

► Meesterkaart zwaar

► Militair Pistool

► Olympisch Snelvuur Pistool

► Service Pistol licht

► Service Pistol zwaar

► Sportpistool licht

► Sportpistool zwaar

► Standaard Pistool

► Vrij Pistool

 

 

◄◄ startpagina

◄◄ Overzicht/rondgang pagina