NEDERLANDSE  KAMPIOENSCHAPPEN  LUCHTWAPENS  PISTOOL
Org.: LTC-Pistool            
Schietbaan: Sportcentrum Valkenhuizen, Arnhem Datum: 29 juni en 30 juni 2019  
               
  junioren C        
  Kwalificatie            
1 192763 Hulsman, T. 2550 SV O.K.K. 1 320 NK  
               
  Junioren B            
  Finale            
1 179531 Siebelink, J. 7410 SV SIJS - IJzevoorde   218,1 NK  
2 178789 Peeters, Y.A.J. 8983 B.S.V. de Snor   214,4    
3 176388 Kunst, M.J. 4620 SSV Helpman   188,7    
4 185726 Jonk, J.M.D. 1160 SV De Vrijheid-Edam   166,9    
5 187176 Baardemans, C 1190 SV De Vrijheid-Haarlem   147,4    
6 175540 Steen, M.G.C. 6360 SV Willem Tell   130,6    
7 193310 Boer, H. de 1160 SV De Vrijheid-Edam   105,9    
8 190329 Paone, N.A. 8122 SV Doeltreffers   83,8    
               
  Kwalificatie            
1 187176 Baardemans, C 1190 SV De Vrijheid-Haarlem 1 343 Q  
2 179531 Siebelink, J. 7410 SV SIJS - IJzevoorde 4 341 Q  
3 178789 Peeters, Y.A.J. 8983 B.S.V. de Snor 4 340 Q  
4 175540 Steen, M.G.C. 6360 SV Willem Tell 3 327 Q  
5 176388 Kunst, M.J. 4620 SSV Helpman 0 322 Q  
6 185726 Jonk, J.M.D. 1160 SV De Vrijheid-Edam 1 317 Q  
7 190329 Paone, N.A. 8122 SV Doeltreffers 0 298 Q  
8 193310 Boer, H. de 1160 SV De Vrijheid-Edam 2 296 Q  
               
  Junioren Dames A            
  Finale            
1 183216 Fleur, M. 4080 SV De Vrijheid Leeuwarden   225,5 NK  
2 188065 Dolderen, D.L. van 4560 LSV Willem Tell   211,5    
3 188160 Flootman, I.T. 4400 SV Drachten   155,0    
               
  Kwalificatie            
1 183216 Fleur, M. 4080 SV De Vrijheid Leeuwarden 5 526 Q  
2 188065 Dolderen, D.L. van 4560 LSV Willem Tell 2 487 Q  
3 186502 Kwakman, N.D.A.A. 1160 SV De Vrijheid-Edam 2 453 Q  
4 188160 Flootman, I.T. 4400 SV Drachten 2 443 Q  
               
  Junioren Heren A            
  Finale            
1 183355 Boer, B. de 1160 SV De Vrijheid-Edam   227,6 NK  
2 174893 Steenge, N. 4620 SSV Helpman   223,3    
3 190551 Dooremalen, A.R. van  6530 SSV de Linge   197,9    
4 176775 Cornet, A. 5480 SV Genemuiden   175,5    
5 177650 Marrewijk, T.R. van 2550 SV O.K.K.   149,9    
6 187123 Dijk, N. van 5450 SV Ons Genoegen   137,6    
7 186883 Voshart, M.J. 4870 SV Emmen 2000   118,5    
8 184842 Onderdelinden, T.G. 2300 SV C.O.M. Rotterdam   101,0    
               
  Kwalificatie            
1 174893 Steenge, N. 4620 SSV Helpman 11 550 Q  
2 190551 Dooremalen, A.R. van  6530 SSV de Linge 13 546 Q  
3 177650 Marrewijk, T.R. van 2550 SV O.K.K. 4 532 Q  
4 187123 Dijk, N. van 5450 SV Ons Genoegen 10 523 Q  
5 183355 Boer, B. de 1160 SV De Vrijheid-Edam 1 508 Q  
6 184842 Onderdelinden, T.G. 2300 SV C.O.M. Rotterdam 1 507 Q  
7 186883 Voshart, M.J. 4870 SV Emmen 2000 3 476 Q  
8 176775 Cornet, A. 5480 SV Genemuiden 3 474 Q  
9 170061 Bockel, G. van 1160 SV De Vrijheid-Edam 1 472    
10 170011 Prozée, P. 4560 LSV Willem Tell 0 459    
11 191680 Voos, M.W.A. 4540 SV 't Asser Wapen 1 451    
               
  Dames            
  Finale            
1 151249 Radersma, S.J.M.    2060 KSV Oranje Nassau   222,0 NK  
2 159887 Slooten, N. van 5050 SV het Vizier   208,6    
3 172262 Trávnícková, L. 2570 SV Robin Hood   199,6    
4 183309 Nijhof, L. 2090 SV het Trefpunt   179,7    
5 178234 Koen-van den Broek, C.M.J. 2410 SV Postschutters '63   157,8    
6 169267 Veen, E. van der  4400 SV Drachten   140,0    
7 173668 Heijdeman, M. 1160 SV De Vrijheid-Edam   119,0    
8 177384 Scheper, R. 5130 SV Op de Korrel   100,3    
               
  Kwalificatie            
1 151249 Radersma, S.J.M.    2060 KSV Oranje Nassau 8 549 Q NNR
2 159887 Slooten, N. van 5050 SV het Vizier 8 533 Q  
3 183309 Nijhof, L. 2090 SV het Trefpunt 5 531 Q  
4 172262 Trávnícková, L. 2570 SV Robin Hood 7 523 Q  
5 169267 Veen, E. van der  4400 SV Drachten 5 523 Q  
6 178234 Koen-van den Broek, C.M.J. 2410 SV Postschutters '64 4 523 Q  
7 177384 Scheper, R. 5130 SV Op de Korrel 3 522 Q  
8 173668 Heijdeman, M. 1160 SV De Vrijheid-Edam 5 513 Q  
9 186008 Biesbrouck, T 1160 SV De Vrijheid-Edam 5 513    
10 179185 Kaathoven, Y.F.C.M. van 8630 SV L.S.V.B. 5 513    
11 45259 Schenkel van Dooren, E.M.M. 2350 SV Katwijk 3 513    
12 125877 Mooij, A.E. de   6200 SV D.V.S. Apeldoorn 2 510    
13 129913 Fiddelers-Evers, M.A.P. 8004 SSV St. Hubertus 5 503    
14 183924 Ruitenberg, F.G. 5430 SV Vechtdal 2 497    
15 122159 Mulder-Burink, E. 5450 SV Ons Genoegen 1 490    
16 190914 Kwakman-Schokker, G.H.M. 1160 SV De Vrijheid-Edam 2 489    
17 167316 Williams, A.M.    7250 SC Prins Alexander 2 484    
18 178069 Peters, S.W.M. 6360 SV Willem Tell 3 452    
19 190345 Kieboom-van Dijk, J.B.A. 1240 SSV Buitenveldert 1 431    
               
  Heren            
  Finale            
1 167875 Nooij, S.R.S.    1160 SV De Vrijheid-Edam   233,8 NK NNR
2 164379 Linders, B.    5300 SV S.D.V.V.   232,7    
3 10327 Brink, E.J.    6020 SV Schaarsbergen   209,8    
4 166501 Haan, W. de 4130 SV de Treffer   189,5    
5 151956 Grutters, B.M.C.    7100 SV Op de Korrel   161,8    
6 80492 Aarnoudse, R.D.    9080 SV De Kloveniers   145,3    
7 24848 Hövelings, C.C.A.    8600 SV de Scherpschutters   124,0    
8 173370 Heyliger, M.R. 2410 SV Postschutters '65   106,2    
               
  Kwalificatie            
1 167875 Nooij, S.R.S.    1160 SV De Vrijheid-Edam 12 569 Q  
2 164379 Linders, B.    5300 SV S.D.V.V. 8 561 Q  
3 10327 Brink, E.J.    6020 SV Schaarsbergen 12 559 Q  
4 151956 Grutters, B.M.C.    7100 SV Op de Korrel 8 550 Q  
5 24848 Hövelings, C.C.A.    8600 SV de Scherpschutters 3 548 Q  
6 80492 Aarnoudse, R.D.    9080 SV De Kloveniers 8 545 Q  
7 173370 Heyliger, M.R. 2410 SV Postschutters '66 4 541 Q  
8 166501 Haan, W. de 4130 SV de Treffer 6 538 Q  
9 147520 Willemsen, M. 7430 SSV de Berkelschutters 3 538    
10 133590 Dekker, A.     5480 SV Genemuiden 6 537    
11 134153 Pas, B.W.M.     8983 B.S.V. de Snor 3 533    
12 187588 Vlasblom, N. 7100 SV Op de Korrel 4 532    
13 137327 Petrov, D. 1150 SV De Wieringermeer 9 530    
14 61549 Uffelen, R.E. van 2370 SV Zoetermeer 5 529    
15 85953 Ingen, B.J.H.M. van 7550 SV de Korrel 4 529    
16 85746 Rekers, A.    2570 SV Robin Hood 6 526    
17 186944 Garcia Lorenzo, R. 1190 SV De Vrijheid-Haarlem 5 525    
18 165951 Bonato, S.    2550 SV O.K.K. 6 524    
19 86280 Wijngaard, A.J. van den  2570 SV Robin Hood 5 523    
20 59239 Castelein, S.J. 2880 SV Toxotes 5 522    
21 167836 Rensing, G.J.    7100 SV Op de Korrel 7 520    
22 29394 Weiland, M.P. 1160 SV De Vrijheid-Edam 6 518    
23 105775 Brink, E.J.    6020 SV Schaarsbergen 4 516    
24 181263 Gerrits, M.M.C. 8770 SV Doelbewust 5 512    
25 60323 Kaal, R.    6030 SV Vrijheid Oosterbeek 3 504    
26 168995 Beurskens, W.P.A.    8290 SV de Leuker 1 492    
               
  Veteranen Dames            
  Finale            
1 32887 Gelder, W.P. van  2060 KSV Oranje Nassau   206,1 NK  
2 87003 Douna, C.G. 4430 Lemster Schietvereniging   205,6    
3 132471 Steijn, A.H.P.M. van der  8029 Schietsportvereniging Brabant   186,0    
4 172477 Brünings, J. 2300 SV C.O.M. Rotterdam   168,4    
5 137138 Folkers, F.N.P.    4460 SV 't Mikpunt   142,9    
6 61035 Brink-Hidding, P.     6020 SV Schaarsbergen   123,3    
7 86097 Dongen-Pool, J.G.J. van 4030 SV De Vrijheid Leeuwarden   108,3    
8 190514 Kwakkelstein, C.A. 2380 SV Prins Hendrik   75,6    
               
  Kwalificatie            
1 32887 Gelder, W.P. van  2060 KSV Oranje Nassau 5 347 Q  
2 132471 Steijn, A.H.P.M. van der  8029 Schietsportvereniging Brabant 5 346 Q  
3 87003 Douna, C.G. 4430 Lemster Schietvereniging 2 343 Q  
4 137138 Folkers, F.N.P.    4460 SV 't Mikpunt 1 319 Q  
5 86097 Dongen-Pool, J.G.J. van 4030 SV De Vrijheid Leeuwarden 1 308 Q  
6 172477 Brünings, J. 2300 SV C.O.M. Rotterdam 0 308 Q  
7 61035 Brink-Hidding, P.     6020 SV Schaarsbergen 2 303 Q  
8 190514 Kwakkelstein, C.A. 2380 SV Prins Hendrik 1 265 Q  
               
  Veteranen Heren            
  Finale            
1 44338 Streng, G.J.F.    7100 SV Op de Korrel   222,8 NK NNR
2 177798 Linden, F.J.F van der 2570 SV Robin Hood   218,4    
3 160059 Douwstra, D. 8122 SV Doeltreffers   202,5    
4 3527 Zessen, J.G.J. van 2090 SV het Trefpunt   179,7    
5 44321 Kreijl, A.    2090 SV het Trefpunt   157,8    
6 22983 Breusers, J.H. 2240 KSV Rotterdam   141,6    
7 71829 Klein Gebbink, J.C.    7550 SV de Korrel   118,9    
8 42671 Lamers, Th.J.J.    7030 SV Strijdlust   92,9    
               
  Kwalificatie            
1 44338 Streng, G.J.F.    7100 SV Op de Korrel 7 366 Q  
2 71829 Klein Gebbink, J.C.    7550 SV de Korrel 4 360 Q  
3 22983 Breusers, J.H. 2240 KSV Rotterdam 6 348 Q  
4 177798 Linden, F.J.F van der 2570 SV Robin Hood 5 348 Q  
5 160059 Douwstra, D. 8122 SV Doeltreffers 5 348 Q  
6 42671 Lamers, Th.J.J.    7030 SV Strijdlust 5 343 Q  
7 44321 Kreijl, A.    2090 SV het Trefpunt 2 343 Q  
8 3527 Zessen, J.G.J. van 2090 SV het Trefpunt 6 342 Q  
9 135375 Veenen, J.S. van   4200 SSV de Tjonger 4 341    
10 25833 Besteman, C.J.    5270 SV de Eendracht 2 341    
11 161032 Heertje, D.L.    2880 SV Toxotes 2 338    
12 39630 Mastenbroek, G.    2240 KSV Rotterdam 3 337    
13 32614 Bijker, J.G.    5000 SV Nieuwleusen 3 333    
               
  Teams:        
               
  junioren B            
1 185726 Jonk, Jerry 312 1160 SV De Vrijheid Edam   881 NK  
193310 Boer, Huub de 290          
192466 Kronenburg, Verony 279          
               
  junioren A Heren            
1 183355 Boer, B. de 506 1160 SV De Vrijheid Edam   1416 NK  
170061 Bockel, G. van 461          
186502 Kwakman, N.D.A.A. 449          
               
  Dames:            
1 173668 Heijdeman, M. 511 1160 SV De Vrijheid Edam   1491 NK NNR
186008 Biesbrouck, T 492          
190914 Kwakman-Schokker, G.H.M. 488          
               
  Heren:            
1 167836 Rensing, G.J.    553 7100 SV Op de Korrel    1643 NK  
151956 Grutters, B.M.C.    552          
175313 Vries, G.C.J. de 538          
               
2 167875 Nooij, S.R.S.    573 1160 SV De Vrijheid Edam   1615    
29394 Weiland, M.P. 534          
164253 Kwakman, N.J. 508          
               
3 24848 Hövelings, C.C.A.    546 8600 SV de Scherpschutters    1610    
163242 Hövelings, L.H.G.    539          
  35182 Melick, E.J.A. van   525          
                 
4 10327 Brink, E.J.    557 6020 SSV Schaarsbergen    1606    
  105775 Brink, E.J.    543          
  105884 Jaegermann, W.J.G.    506          
                 
5 47117 Boerman, H.    551 7080 SV Willem Tell    1572    
  140973 Remmelink, M.    528          
  167978 Wentink, Y. 493          
                 
6 151495 Kwakman, W.C.M    497 1160 SV De Vrijheid Edam   1438    
  183475 Koning, A.H. 472          
  61501 Aan, F.    469          
                 
    Veteranen Dames            
1 163716 Aan de Boer, J.M.    316 1160 SV De Vrijheid Edam   847 NK NNR
  150305 Knol, A.M.W.    297          
  173784 Kamst-Molenaar, C.A.C.M. 234          
                 
    Veteranen Heren            
1 108112 Riethof, M.J.    360 2090 SV het Trefpunt    1068 NK  
  44321 Kreijl, A.    355          
  3527 Zessen, J.G.J. van 353          
                 
2 42671 Lamers, Th.J.J.    365 7030 SV Strijdlust    1037    
  52741 Graaf, C.G.E. de   341          
  69215 Janssen, J.P.H.    331          
                 
3 44338 Streng, G.J.F.    374 7100 SV Op de Korrel    1022    
  43245 Pardoel, A.G. 341          
  168682 Kooij, H.    307          
                 
4 21375 Kragt, J.    350 5000 SV Nieuwleusen    1015    
  32614 Bijker, J.G.    342          
  2519 Vonder, K.    323          
                 
5 21305 Schults, H.J.    343 1160 SV De Vrijheid Edam   999    
  82964 Laarman, W.C.A    338          
  147535 Steentjes, A.B.M.    318          
                 
6 75063 Schut, T.W. 333 6060 SV Burgerwacht    984    
  161417 Sukkel, R.    333          
  59912 Dekker, J.J. 318          

 

 

                               

 

 

 

Uitslagen van:

► Action Shooting

► Klein Kaliber Pistool

► Landeijke Klasse Kampioenschap

► Luchtdrukwapens

► Luchtpistool Opgelegd

► Luchtpistool 5 schots duel

► Meesterkaart licht

► Meesterkaart zwaar

► Militair Pistool

► Olympisch Snelvuur Pistool

► Service Pistol licht

► Service Pistol zwaar

► Sportpistool licht

► Sportpistool zwaar

► Standaard Pistool

► Vrij Pistool

 

◄◄ startpagina

◄◄ Overzicht/rondgang pagina