NEDERLANDSE  KAMPIOENSCHAPPEN  LUCHTWAPENS  PISTOOL
Org.: LTC-Pistool            
Schietbaan: Sportcentrum Valkenhuizen, Arnhem Datum: 30 juni en 1 juli 2018  
               
  junioren C        
  Kwalificatie            
1 186484 Zessen, S. van 2400 SV Diana 1 307 NK  
2 185726 Jonk, J.M.D. 1160 SV De Vrijheid-Edam 0 303    
               
               
  Junioren B        
  Finale            
1 174893 Steenge, N. 4620 SSV Helpman   225,9 NK NNR
2 179531 Siebelink, J. 7410 SV SIJS   215,9    
3 179838 Pale, H.H. 2300 SV C.O.M. Rotterdam   192,5    
4 184842 Onderdelinden, T.G. 2300 SV C.O.M. Rotterdam   174,8    
5 177650 Marrewijk, T.R. van 2550 SV O.K.K.   157,9    
6 184433 Hoppe, F.E. 2260 SV de Vrijheid Leiderdorp   138,8    
7 183216 Fleur, M. 4080 SV Wilhelmina   116,8    
8 188160 Flootman, I.T. 4400 SV Drachten   87,4    
               
  Kwalificatie            
1 179531 Siebelink, J. 7410 SV SIJS 6 345 Q  
2 177650 Marrewijk, T.R. van 2550 SV O.K.K. 3 339 Q  
3 174893 Steenge, N. 4620 SSV Helpman 0 338 Q  
4 183216 Fleur, M. 4080 SV Wilhelmina 3 335 Q  
5 184433 Hoppe, F.E. 2260 SV de Vrijheid Leiderdorp 0 321 Q  
6 184842 Onderdelinden, T.G. 2300 SV C.O.M. Rotterdam 0 321 Q  
7 179838 Pale, H.H. 2300 SV C.O.M. Rotterdam 0 314 Q  
8 188160 Flootman, I.T. 4400 SV Drachten 1 293 Q  
9 185928 Faber, L.A.H. 4400 SV Drachten 0 258    
10 179155 Beumer, N. 1160 SV De Vrijheid-Edam 1 248    
               
  Junioren Dames A        
               
  Kwalificatie            
188065 Dolderen, D.L. van 4560 LSV Willem Tell 0 307 NK  
               
  Junioren Heren A        
  Finale            
1 164379 Linders, B.    5300 SV S.D.V.V.   232,2 NK NNR
2 183355 Boer, B. de 1160 SV De Vrijheid-Edam   213,6    
3 171717 Jansen, T.P. 4080 SV Wilhelmina   197,7    
4 187123 Dijk, N. van 5450 SV Ons Genoegen   178,3    
5 170011 Prozée, P. 4560 LSV Willem Tell   154,3    
6 170061 Bockel, G. van 1160 SV De Vrijheid-Edam   122,9    
7 186883 Voshart, M.J. 4870 SV Emmen 2000   96,2    
               
  Kwalificatie            
1 164379 Linders, B.    5300 SV S.D.V.V. 12 566 Q  
2 171717 Jansen, T.P. 4080 SV Wilhelmina 8 529 Q  
3 187123 Dijk, N. van 5450 SV Ons Genoegen 2 519 Q  
4 183355 Boer, B. de 1160 SV De Vrijheid-Edam 0 497 Q  
5 170061 Bockel, G. van 1160 SV De Vrijheid-Edam 1 475 Q  
6 186883 Voshart, M.J. 4870 SV Emmen 2001 0 465 Q  
7 170011 Prozée, P. 4560 LSV Willem Tell 1 460 Q  
               
  Dames        
  Finale            
1 177384 Scheper, R. 5130 SV Op de Korrel   225,1 NK NNR
2 151249 Radersma, S.J.M.    2060 KSV Oranje Nassau   223,6    
3 172262 Trávnícková, L. 2570 SV Robin Hood   197,1    
4 159887 Slooten, N. van 5050 SV het Vizier   177,9    
5 183309 Nijhof, L. 2090 SV het Trefpunt   153,8    
6 180071 Klein Poelhuis, S. 7410 SV SIJS   131,2    
7 89057 Piredda, T.C.N.P. 7100 SV Op de Korrel   114,2    
8 170084 Hoogland, W.    3550 SV Tref   91,8    
               
  Kwalificatie            
1 151249 Radersma, S.J.M.    2060 KSV Oranje Nassau 6 360 Q  
2 159887 Slooten, N. van 5050 SV het Vizier 4 359 Q  
3 183309 Nijhof, L. 2090 SV het Trefpunt 5 355 Q  
4 177384 Scheper, R. 5130 SV Op de Korrel 3 353 Q  
5 172262 Trávnícková, L. 2570 SV Robin Hood 2 349 Q  
6 89057 Piredda, T.C.N.P. 7100 SV Op de Korrel 4 347 Q  
7 180071 Klein Poelhuis, S. 7410 SV SIJS 3 340 Q  
8 170084 Hoogland, W.    3550 SV Tref 0 340 Q  
9 186008 Biesbrouck, T 1160 SV De Vrijheid-Edam 1 339    
10 129913 Fiddelers-Evers, M.A.P. 8004 SSV St. Hubertus 1 337    
11 137138 Folkers, F.N.P.    4460 SV 't Mikpunt 3 336    
12 183924 Ruitenberg, F.G. 5430 SV Vechtdal 3 335    
13 173668 Heijdeman, M. 1160 SV De Vrijheid-Edam 2 333    
14 177215 Veenstra, I.G. 1190 SV De Vrijheid-Haarlem 2 332    
15 45259 Schenkel van Dooren, E.M.M. 2350 SV Katwijk 2 331    
16 169267 Veen, E. van der  4400 SV Drachten 1 328    
17 152881 Seeboldt, L.M.    1850 SV A.S.S.V. 2 320    
18 178069 Peters, S.W.M. 6360 SV Willem Tell 0 314    
19 178970 Severein-Borst, S.C. 5430 SV Vechtdal 4 299    
20 190914 Kwakman-Schokker, G.H.M. 1160 SV De Vrijheid-Edam 1 288    
               
  Heren        
  Finale            
1 167875 Nooij, S.R.S.    1160 SV De Vrijheid-Edam   230,6 NK NNR
2 44338 Streng, G.J.F.    7100 SV Op de Korrel   226,7    
3 185688 Clemens, T.A. 4000 SSV Martini   208,7    
4 29394 Weiland, M.P. 1160 SV De Vrijheid-Edam   187,2    
5 47117 Boerman, H.    7080 SV Willem Tell   166,7    
6 173370 Heyliger, M.R. 2410 SV Postschutters '63   146,3    
7 151956 Grutters, B.M.C.    7100 SV Op de Korrel   124,8    
8 85746 Rekers, A.    2570 SV Robin Hood   99,4    
               
  Kwalificatie            
1 167875 Nooij, S.R.S.    1160 SV De Vrijheid-Edam 18 578 Q  
2 44338 Streng, G.J.F.    7100 SV Op de Korrel 10 561 Q  
3 85746 Rekers, A.    2570 SV Robin Hood 15 552 Q  
4 173370 Heyliger, M.R. 2410 SV Postschutters '64 7 549 Q  
5 185688 Clemens, T.A. 4000 SSV Martini 5 547 Q  
6 29394 Weiland, M.P. 1160 SV De Vrijheid-Edam 6 545 Q  
7 151956 Grutters, B.M.C.    7100 SV Op de Korrel 11 542 Q  
8 47117 Boerman, H.    7080 SV Willem Tell 6 542 Q  
9 80492 Aarnoudse, R.D.    9080 SV De Kloveniers 9 541    
10 147520 Willemsen, M. 7410 SV SIJS 6 540    
11 166501 Haan, W. de 4130 SV de Treffer 5 540    
12 105775 Brink, E.J.    6020 SV Schaarsbergen 9 539    
13 181263 Gerrits, M.M.C. 8770 SV Doelbewust 4 537    
14 61549 Uffelen, R.E. van 2370 SV Zoetermeer 9 536    
15 108112 Riethof, M.J.    2090 SV het Trefpunt 4 536    
16 133590 Dekker, A.     5480 SV Genemuiden 11 533    
17 165951 Bonato, S.    2550 SV O.K.K. 10 532    
18 172726 Rodijnen, B.J.E. van 2060 KSV Oranje Nassau 7 532    
19 59239 Castelein, S.J. 2880 SV Toxotes 7 531    
20 86280 Wijngaard, A.J. van den  2570 SV Robin Hood 5 529    
21 140704 Hermsen, J.D.A. 2410 SV Postschutters '65 8 527    
22 44321 Kreijl, A.    2090 SV het Trefpunt 4 527    
23 185293 Shoni, S. 2060 KSV Oranje Nassau 5 525    
24 77444 Verhoeven O.J.G. 2410 SV Postschutters '66 4 520    
25 117370 Leeuwen, B.F. van   4560 LSV Willem Tell 2 512    
26 60323 Kaal, R.    6030 SV Vrijheid Oosterbeek 4 509    
27 167836 Rensing, G.J.    7410 SV SIJS 2 503    
               
  Veteranen Dames        
  Finale            
1 132471 Steijn, A.H.P.M. van der  8002 SV C.O.W.   216,5 NK NNR
2 56382 Koenen, M.C.    8770 SV Doelbewust   198,3    
3 172477 Brünings, J. 2300 SV C.O.M. Rotterdam   175,9    
4 190514 Kwakkelstein, C.A. 2380 SV Prins Hendrik   157,1    
5 84296 Durrant, G.S.    2520 SV Alphen   137    
6 171724 Burghart-Hindriks, J 5430 SV Vechtdal   116,2    
               
  Kwalificatie            
1 56382 Koenen, M.C.    8770 SV Doelbewust 6 360 Q  
2 132471 Steijn, A.H.P.M. van der  8002 SV C.O.W. 6 359 Q  
3 171724 Burghart-Hindriks, J 5430 SV Vechtdal 3 324 Q  
4 190514 Kwakkelstein, C.A. 2380 SV Prins Hendrik 5 313 Q  
5 172477 Brünings, J. 2300 SV C.O.M. Rotterdam 0 305 Q  
6 84296 Durrant, G.S.    2520 SV Alphen 1 299 Q  
               
  Veteranen Heren        
  Finale            
1 39630 Mastenbroek, G.    2240 KSV Rotterdam   217,1 NK NNR
2 3527 Zessen, J.G.J. van 2090 SV het Trefpunt   215,6    
3 65582 Salverda, A.G.    2120 SC Loosduinsche Burgerwacht   189,7    
4 175848 Noord, C. van 2060 KSV Oranje Nassau   176,8    
5 71829 Klein Gebbink, J.C.    7550 SV de Korrel   157,1    
6 52741 Graaf, C.G.E. de   7100 SV Op de Korrel   138,2    
7 134129 Walstijn, P.W. van   5450 SV Ons Genoegen   120,6    
8 25833 Besteman, C.J.    5270 SV de Eendracht   97,9    
               
  Kwalificatie            
1 134129 Walstijn, P.W. van   5450 SV Ons Genoegen 6 356 Q  
2 52741 Graaf, C.G.E. de   7100 SV Op de Korrel 5 356 Q  
3 39630 Mastenbroek, G.    2240 KSV Rotterdam 4 353 Q  
4 25833 Besteman, C.J.    5270 SV de Eendracht 4 353 Q  
5 3527 Zessen, J.G.J. van 2090 SV het Trefpunt 1 353 Q  
6 65582 Salverda, A.G.    2120 SC Loosduinsche Burgerwacht 7 351 Q  
7 71829 Klein Gebbink, J.C.    7550 SV de Korrel 2 351 Q  
8 175848 Noord, C. van 2060 KSV Oranje Nassau 4 348 Q  
9 160059 Douwstra, D. 8122 SV Doeltreffers 4 348    
10 21305 Schults, H.J.    1410 SV Purmerend 3 348    
11 42671 Lamers, Th.J.J.    7100 SV Op de Korrel 1 342    
12 161032 Heertje, D.L.    2880 SV Toxotes 0 341    
13 135375 Veenen, J.S. van   4200 SV de Treffer 3 339    
14 49841 Huttinga, W.    4060 Hoogeveense SV 4 337    
               
  Teams:        
               
  Dames        
1 186008 Biesbrouck, T 340 1160 sv De Vrijheid Edam   957 NK  
173668 Heijdeman, M. 314          
190914 Kwakman-Schokker, G.H.M. 303          
               
  Heren        
1 167875 Nooij, S.R.S.    571 1160 SV De Vrijheid Edam   1655 NK  
164253 Kwakman, N.J. 542          
29394 Weiland, M.P. 542          
               
2 151956 Grutters, B.M.C.    561 7100 SV Op de Korrel   1651    
44338 Streng, G.J.F.    560          
175313 Vries, G.C.J. de 530          
               
3 24848 Hövelings, C.C.A.    553 8600 SV de Scherpschutters   1612    
163242 Hövelings, L.H.G.    539          
35182 Melick, E.J.A. van   520          
               
4 47117 Boerman, H.    549 7080 SV Willem Tell   1560    
140973 Remmelink, M.    540          
168342 Schotsman, M. 471          
               
5 140704 Hermsen, J.D.A. 522 2410 SV Postschutters '63   1522    
77444 Verhoeven O.J.G. 509          
45457 Graaf, A. van der 491          
               
  Veteranen Heren        
1 101835 Groen, J.     348 5000 SV Nieuwleusen   1030 NK  
2519 Vonder, K.    344          
32614 Bijker, J.G.    338          
               
2 52741 Graaf, C.G.E. de   356 7100 SV Op de Korrel   1009    
69215 Janssen, J.P.H.    333          
42671 Lamers, Th.J.J.    320          

 

 

                               

 

 

 

Uitslagen van:

► Action Shooting

► Klein Kaliber Pistool

► Luchtdrukwapens

► Luchtpistool Opgelegd

► Luchtpistool 5 schots duel

► Meesterkaart licht

► Meesterkaart zwaar

► Militair Pistool

► Olympisch Snelvuur Pistool

► Service Pistol licht

► Service Pistol zwaar

► Sportpistool licht

► Sportpistool zwaar

► Standaard Pistool

► Vrij Pistool

 

 

◄◄ startpagina

◄◄ Overzicht/rondgang pagina