NEDERLANDS  KAMPIOENSCHAP  5 SCHOTS DUEL  LUCHTPISTOOL
Org.: LTC-Pistool            
Schietbaan: Valkenhuizen -Arnhem Datum: 29 juni en 30 juni 2019
        serie Shoot      
  Junioren C       off      
1 193027 Tolboom, C.H. 4400 SV Drachten     4 NK  
                 
  Junioren B              
1 185726 Jonk, J.M.D. 1160 SV De Vrijheid Edam     24 NK  
2 179941 Groot, S. de 4400 SV Drachten     14    
3 193310 Boer, H. de 1160 SV De Vrijheid Edam 3   12    
4 194268 Mulder, S. 4400 SV Drachten 1   12    
                 
  Junioren A Dames              
1 186502 Kwakman, N.D.A.A. 1160 SV De Vrijheid Edam     24 NK NNR
                 
  Junioren A Heren              
1 170061 Bockel, G. van 1160 SV De Vrijheid Edam     35 NK  
2 182037 Groot, S. de 4400 SV Drachten     22    
3 167220 Hanekom, M. 4400 SV Drachten     6    
                 
  Senioren Dames              
1 169267 Veen, E. van der  4400 SV Drachten     53 NK  
2 183425 Gumster, R.N.C. van de 1020 SSV Zaanstad     43    
3 176075 Laarman, M. 1160 SV De Vrijheid Edam   4 37    
4 170746 Strijen Kooistra, M. van   3340 SV Griffioen   3 37    
                 
  Senioren Heren              
1 167875 Nooij, S.R.S.    1160 SV De Vrijheid Edam     56 NK NNR
134027 Weide, S. van der 1020 SSV Zaanstad     56   NNR
3 29394 Weiland, M.P. 1160 SV De Vrijheid Edam     51    
4 163127 Onderdelinden, R.G. 8333 De 100 meter crew     45    
5 181832 Loos, B. 2040 SV Doel treffend     42    
6 183648 Kruit, T. 2300 K.S.V. Rotterdam     41    
7 124466 Visser, J.    4400 SV Drachten     40    
8 164652 Huisman, B.     1020 SSV Zaanstad     36    
9 177932 Teunissen, J.M. 2300 K.S.V. Rotterdam     36    
10 186944 Garcia Lorenzo, R. 1850 SV A.S.S.V.     33    
11 91983 Groot, E.P. de 4400 SV Drachten     28    
12 135950 Visser, S. 4400 SV Drachten     25    
13 165219 Lazarom, P.    2040 SV Doel treffend     19    
                 
  Veteranen              
1 22983 Breusers, J.H. 2240 K.S.V. Rotterdam     50 NK NNR
2 49841 Huttinga, W.    4060 Hoogeveense SV     48    
3 21940 Valk, R. 1020 SSV Zaanstad     47    
4 3527 Zessen, J.G.J. van 2090 SV Het Trefpunt     46    
5 82964 Laarman, W.C.A    1160 SV De Vrijheid Edam     44    
6 44321 Kreijl, A.    2090 SV Het Trefpunt     42    
7 161032 Heertje, D.L.    2880 SV Toxotes     42    
8 187499 Graaf Bierbrauwer, J. de 1410 SV Purmerend     35    
9 112935 Janssen, G.H.F.J. 1850 SV A.S.S.V.     34    
10 21305 Schults, H.J.    1160 SV De Vrijheid Edam     30    
11 177926 Bruin, M. de 1410 SV Purmerend     28    
12 25293 Hilst, R. van   1410 SV Purmerend     21    

 

 

Uitslagen van:

► Action Shooting

► Klein Kaliber Pistool

► Landeijke Klasse Kampioenschap

► Luchtdrukwapens

► Luchtpistool Opgelegd

► Luchtpistool 5 schots duel

► Meesterkaart licht

► Meesterkaart zwaar

► Militair Pistool

► Olympisch Snelvuur Pistool

► Service Pistol licht

► Service Pistol zwaar

► Sportpistool licht

► Sportpistool zwaar

► Standaard Pistool

► Vrij Pistool

 

◄◄ startpagina

◄◄ Overzicht/rondgang pagina